З «EcoOlympic» черкаські студенти дізналися про роль спорту в житті пожежників
05 Травня 2020 Поділитися
З «EcoOlympic» черкаські студенти дізналися про роль спорту в житті пожежників

Відділення НОК України в Черкаській області організувало чергову онлайн зустріч в межах Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту, ініційованого НОК України у співпраці з Coca-Cola Foindation, #OlympicLab. Цього разу учасниками заходу, організованого в умовах карантину з використанням платформи Zoom, стали студенти Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Зустріч, у рамках модулю «EcoOlympic», присвятили актуальному сьогодні напрямку – лісовим пожежам. Про види пожеж, їх причини та наслідки студентам детально розповів головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

У свою чергу, учасниця Олімпійських ігор з кульової стрільби Дар'я Шаріпова, яка є не лише діючою спортсменкою, а й доцентам кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, розповіла слухачам як готують «приборкувачів вогню» та про роль спорту у житті пожежників.

До обговорення долучилися не лише представники регіонального відділення НОК України на чолі з Андрієм Більдою, а й колеги з інших відділень, зокрема Кіровоградщини, Одещини, Хмельниччина та спеціалісти Національного олімпійського комітету  України.

Медіа