Олімпійці Чернігівщини передали онкохворим дітям 1500 захисних масок
07 Травня 2020 Поділитися
Олімпійці Чернігівщини передали онкохворим дітям  1500 захисних масок

Олімпійська родина завжди підтримує не лише один одного, а й тих, хто потребує допомоги. Сьогодні в умовах боротьби з пандемією коронавірусу вкрай актуальною є турбота про онкохворих.

Понад 10 років за ініціативи президента НОК Сергія Бубки Олімпійський комітет активно підтримує дітей, які борються із захворюванням на рак. Олімпійці тісно співпрацюють з дитячим онкологічним відділенням Національного інституту раку та благодійними фондами «Краб» та «Набат». Реалізуються різноманітні проекти по збору коштів на придбання спеціалізованого обладнання, лікування маленьких підопічних, які мужньо борються з хворобою. Запроваджують різноманітні ініціативи, які допомагають дітлахам повернутися до активного життя на кшталт «Намалюй сонце на капоті», «Олімпійський урок», різноманітних квестів чи зустрічей зі спортивними кумирами, надається сприяння участі діточок, що подолали хворобу, в Онкоолімпіадах тощо.

Продовжуючи добру традицію, за ініціативи відділення НОК України в Чернігівській області на чолі з Валерієм Кулічем, видатний біатлоніст Артем Прима вручив керівнику Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» Ларисі Лавренюк 1 500 медичних масок для маленьких пацієнтів та їх батьків.

Цього вистачить лише на один місяць. Закликаємо небайдужих приєднатись до благородної місії та надати свою допомогу тим, хто відчайдушно веде боротьбу за своє життя зі страшною хворобою на ім'я «рак»!

Медіа