Сергій Бубка привітав Олімпійську родину Львівщини з 25-річним ювілеєм відділення НОК
18 Травня 2020 Поділитися

У ці травневі дні 25 років тому у Львові було створено регіональний осередок Національного олімпійського комітету України. Президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка від імені Олімпійської родини України привітав представників Львівського обласного відділення на чолі з Юрієм Турянським, спортсменів, тренерів і спортивний актив області з нагоди славного ювілею.

 «В усі часи Львівщина відігравала особливу роль в олімпійському русі України. За роки виступів на Олімпійських іграх представники вашого чудового краю вибороли 47 олімпійських нагород. Віктор Чукарін, Богдан Макуц, Яна Шемякіна, Олександр Петрів та багато-багато інших видатних олімпійців у різні роки прославили нашу чудову Україну», - наголосив очільник НОК.

Станом на 2018 рік Львівщину на літніх та зимових Олімпійських іграх представляли 142 спортсмени у 25 видах спорту. За цей час вони здобули  15 золотих, 17 срібних та 15 бронзових найпрестижніших медалей. Наразі 8  львівських олімпійців вже вибороли ліцензії для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо.

Тож Сергій Бубка побажав львів’янам енергії задля нових звершень і втілення добрих справ на благо українського спорту:

«Ми розуміємо, що сьогодні ми живемо в непрості часи. І ми бачимо як Львівщина, як ваше відділення працює на високому рівні, має повагу від своїх колег, друзів. Ми вам дякуємо за таку професійну роботу! Сьогодні хотів би всім нам побажати міцного олімпійського здоров’я, нових перемог на славу України і зробити все для того, щоб наші олімпійці чудово виступили на Олімпійських іграх в Токіо. Зі святом, з ювілеєм, дорогі олімпійські друзі і щоб ми разом долали всі труднощі і виклики у нашому житті!», - зазначив у відео зверненні Сергій Бубка.

Медіа