Чернівецькі студенти приєдналися до #OlimpicLab
21 Травня 2020 Поділитися
Чернівецькі студенти приєдналися до  #OlimpicLab

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Чернівецькоuj національноuj університетe імені Юрія Федьковича взяли участь в освітньому проекті НОК України, що реалізується спільно з Coca-Cola Foundation, #OlimpicLab.

Захід за напрямком  «Олімпійські та людські цінності» був організований відділенням НОК України в Чернівецькій області, керівником наукового проекту молодих вчених МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» доцентом, кандидатом наук з фізичного виховання та спорту Ярославом Галаном  та адміністрацією факультету в онлайн-режимі.

Основною метою таких заходів є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні, сприяння формуванню патріотизму засобами олімпійської освіти.

Почесним гостем заходу став голова очільник регіонального осередку НОК, чемпіон світу з легкої атлетики Іван Гешко, який розказав про олімпійський рух, загальнолюдські та олімпійські цінності у сучасному світі.

Майбутні вчителі фізичної культури отримали нові знання з олімпійської освіти, які зможуть реалізувати у своїй подальшій педагогічній діяльності.

До заходу також долучилися доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я Мосейчук Юрій Юрійович, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету Киселиця Оксана Миколаївна.

Медіа