OlympicLab крокує Прикарпаттям
21 Травня 2020 Поділитися
OlympicLab крокує Прикарпаттям

Відділення НОК України в Івано-Франківській області реалізовало модуль «Олімпійські та людські цінності» всеукраїнського проекту НОК України, що проводиться спільно з Coca-Cola Foundation, - OlympicLab. Захід було проведено в online-режимі на базі платформи ZOOM.

Учасниками вебінару стали учні та вчителі Яблунівського, а також студенти Івано-Франківського базового медичного коледжу. Серед гостей лекторію також. До лекторію доєднались учасниці Олімпійських ігор з легкої атлетики Тетяна Ляхович та Ірина Шепетюк,  учасниця зимових Олімпійських ігор з фристайлу, стипендіат НОК України Надія Діденко, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, голова комісії «Осередки НОК України» Володимир Ковальов, та представники регіональних осередків НОК України в Тернопільській, Черкаській та Закарпатській областях.

За програмою модуля учасникам заходу були представленні відеоролики про олімпійські цінності, після перегляду яких олімпійці розкрили дітям їх суть та значення в повсякденному житті. А також розповіли історії з власного досвіду, коли олімпійські та людські цінності стали в нагоді. Молодь активно долучилася до обговорення й також ділилися своїм досвідом.

На завершення заходу, організатори і учасники висловили своє позитивне ставлення до проекту та його роль в освіті підростаючого покоління, й сподівання на нові освітні зустрічі у найближчий час.

Медіа