Олімпійська родина Бризгіних долучилася до проведення #OLYMPICLAB на Луганщині
28 Травня 2020 Поділитися
Олімпійська родина Бризгіних долучилася до проведення #OLYMPICLAB на Луганщині

Серед Луганських школярів набирають популярності вебінари за напрямком «ECOlympic» всеукраїнського освітнього проекту, що проводиться Національним олімпійським комітетом України спільно з Coca-Cola Foundation - #OLYMPICLAB.

Цього разу відеконференція, організована відділенням НОК України в Луганській області спільно з регіональним осередком Олімпійської академії України, була присвячена святкуванню Міжнародного дню ООН «Всесвітній день довкілля», й включала в себе теоретичну частину та спілкування з відомими олімпійцями.

Про вплив фізичного навантаження на здоровий спосіб життя людини школярів поінформувала кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії і здоров’я людини Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка. Олена Гужва. Особливу увагу лектор зосередила на типах навантаження, зокрема про їх оздоровчий ефект на організму та формування витривалості.

Живий інтерес серед учасників проекту викликала розповідь про шлях до олімпійських нагород зіркових гостей вебінару - відомої легкоатлетичної сім’ї Бризгіних, яка зберігає у своїй колекції 6 олімпійських нагород. Це нагороди Олімпійської чемпіонки Ольги Бризгіної – три «золота» та «срібло», «золотий здобуток» Олімпійського чемпіона Віктора Бризгіна та олімпійська «бронза» їхньої доньки Єлизавети Бризгіної.  Тож Ольга та Єлизавета Бризгіни поділилися історіями зі спортивного життя та розповіли про роль спорту у їхньому житті.

Найактивніші учасники вебунару отримають олімпійські подарунки від НОК України та фото з автографами родини Бризгіних.

Медіа