Про тренування під час карантину, гендерну рівність та проблеми екології в #OlympicLab з Ярославою Магучіх
29 Травня 2020 Поділитися
Про тренування під час карантину, гендерну рівність та проблеми екології в #OlympicLab з  Ярославою Магучіх

Чергову цікаву онлайн-зустріч «Чат з чемпіоном» в рамках освітнього проекту #OlympicLab, що реалізується Національним олімпійським комітетом України спільно з Coca-Cola Foundation, організував для школярів Дніпропетровщини регіональний осередок НОК.

Учні дніпровського ліцею №142 імені П’єра де Кубертена та учні Нікопольського району мали гарну нагоду поспілкуватися із талановитою землячкою, яка складає гідну конкуренцію дорослим олімпійцям  - кращою юною спортсменкою Європи, віцечемпіонкою світу у стрибках у висоту серед дорослих Ярославою Магучіх.

Спортсменка розповіла про те, чому обрала саме «королеву спорту», як психологічно налаштовується до відповідальних стартів, про підготовку до головних змагань  – Олімпійських ігор,  особливості тренування під час карантину.  Поділилася Ярослава секретами як мотивувала себе тримати в формі й порадила школярам дотримуватися дисципліни та обов’язково включити до свого розпорядку фізичну активність та спорт.

Не оминули тему гендерної рівності, а також  проблеми екології, які наразі надзвичайно актуальні. Слід відзначити, що тема рівних можливостей для дівчаток  і хлопчиків була провідною на Юнацьких Олімпійських ігор у столиці Аргентини, де Ярослава Магучіх  стала чемпіонкою.

Наприкінці зустрічі, легкоатлетку запросили відвідати навчальний заклад Дніпра, який носить ім’я засновника олімпійського руху та розповісти ліцеїстам на власному прикладі про олімпійські цінності. А таких історій,  за словами спортсменки, вона має вдосталь.

Медіа