На Черкащині з’явилася зелена алея честь видатних Олімпійців
01 Червня 2020 Поділитися
На Черкащині з’явилася зелена алея честь видатних Олімпійців

На Черкащині висадили алею дерев на честь видатних Олімпійців. Акція відбулася з нагоди відзначення 5 червня Всесвітнього дня охорони довкілля у рамках всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «EСОlympic».

Завдяки заклику комісії НОК України, який ініціював проведення подібних заходів по всій країні,  та об’єднаним зусиллям  відділення НОК України в Черкаській області та дитячий оздоровчий центр «Дахнівська січ», які втілили ідею в такий чудовий захід -  в регіоні з’явилася перша зелена алея Олімпійців.

Активно сприяли озелененню рідного краю срібні призери Олімпійських Ігор: Сергій Куліш, Олександр Мотузенко, Олександр Феденко та чемпіони Юнацьких Олімпійських Ігор: Іван Тищенко й Валерія Іваненко. Допомагали й інші черкаські спортсмени, тренери, керівники федерацій з видів спорту, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних товариств.

Тож 120 павловній вже висаджено. Чекаємо, що за рік-два вони стануть великими деревами, адже вважаються такими, що ростуть найшвидше в світі.
У планах олімпійців Черкащини висаджувати іменні дерева Героїв-олімпійців Чемпіонів та призерів Олімпійських Ігор.

Медіа