Сергій Бубка висловив співчуття рідним, близьким, колегам та друзям президента ЄОК Янеза Касьянчича
02 Червня 2020 Поділитися
Сергій Бубка висловив співчуття рідним, близьким, колегам та друзям президента ЄОК Янеза Касьянчича

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка від імені Олімпійської родини України висловив щирі співчуття рідним, близьким, колегам та друзям президента Європейських Олімпійських Комітетів Янеза Касьянчича у зв’язку з тяжкою втратою.

«Пішла з життя яскрава особистість, видатна постать глибоко  віддана олімпійським цінностям, високопрофесійний менеджер спорту і наш товариш.

Все своє життя Янез присвятив служінню спорту, незалежно від посади, очолюючи Європейські Олімпійські Комітети,  національний олімпійський комітет Словенії, національну лижну асоціацію він завжди будував свою діяльність на принципах взаєморозуміння, поваги та дружби.

Янез Касьянчич доклав вагомих зусиль для зміцнення Олімпійської родини Європи, з великим задоволенням відвідував Україну,  був справжнім і надійним другом для усіх нас, заряджав своєю енергією, позитивом, амбітними планами і проєктами.

Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо  голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину.  

Ми будемо завжди пам’ятати Янеза Касьянчича, його віддане відношення до справи всього життя, його щире і дружнє ставлення до оточуючих», - йдеться у співчутті Сергія Бубки.

Медіа