У Хмельницькому відкривають нові спортивні споруди
01 Червня 2020 Поділитися
У Хмельницькому відкривають нові спортивні споруди

У загальноосвітній школі № 21, де навчається понад 900 учнів, з’явився новий сучасний багатофункціональний спортивний майданчик з синтетичним покриттям. У перший день літа відбулося його урочисте відкриття із тестовими виступами футболістів та волейболістів цього навчального закладу.

За 4,5 роки це вже 25-й спортивний об’єкт у Хмельницькому. На майданчику учні школи зможуть займатися футболом і волейболом. А ще грати у гандбол та бадмінтон. Планують також встановити баскетбольні щити. На будівництво майданчика з міського бюджету витратили понад 1,4 мільйона гривень. Виконавець робіт — приватне підприємство «Люкс Інстал».

Із такою приємною подією школярів та вчителів, яких разом з запрошеними згідно з карантинними обмеженнями зібралось до 50 осіб, привітав міський голова Олександр Симчишин.
За  його словами , новий подібний спортивний майданчик має бути біля кожної школи та  у подвірі  міста, де це дозволяє територія. Майданчик біля школи №21 є першим, який оновили 2020 року. Але останнім він не буде, інші мають з’явитися ще у 5 навчальних закладах.

На урочистостях з нагоди введення в дію  спортарени були присутні :призерка світових та європейських першостей з  легкої атлетики Марина Бех-Романчук - випускниця 2012 року ЗОШ№21,  члени Виконкому відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віктор Флентін та Віктор Барбалюк, які запросили юних спортсменів взяти участь в естафеті Олімпійського дня-2020.Школярі мали також змогу поспілкуватись з титулованою легкоатлеткою та отримати з її рук олімпійську літературу з  автографом.

Медіа