Ксенія Сидоренко отримала відзнаку «Зірка спорту Слобожанщини»
05 Червня 2020 Поділитися
Ксенія Сидоренко отримала відзнаку «Зірка спорту Слобожанщини»

Під час проведення в онлайн режимі естафети Олімпійського дня в стінах Національного Педагогічного університету імені Г. С. Сковороди - вперше за участі всієї Олімпійської родини України та її очільника Президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки відбулось урочисте вшанування кращого спортсмена Харківської області за підсумками спортивного квітня.

Голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв та начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Юлія Подзолкова та вручили пам'ятну відзнаку кращого спортсмена області «Зірка спорту Слобожанщини» та Почесну грамоту Заслуженому майстру спорту України з синхронного плавання Ксенії Сидоренко.

Відділення разом із посадовцями, спортивними журналістами та представниками спортивних товариств й організацій міста Харкова та області визнали не тільки заслуги іменитої вихованки Заслуженого тренера України Світлани Саїдової, а і її відданість спорту, яка в скрутний час прийняла запрошення тренерів збірної команди України й знову повернулась у великий спорт та готується зі своїми колежанками по збірній до своїх четвертих Олімпійських ігор.

Нагородження пройшло за участі ветеранів Олімпійського руху, Заслужених майстрів спорту гордості спорту Слобожанщини Геннадія Близнецова, Людмили Джигалової, Сергія Данильченка, Богдана Бондаренка,  спортсменів-кандидатів на Ігри ТОКІО 2020 та їх тренерів, а також заступника начальника управління у справах молоді та спорту ХОДА, голови конкурсної комісії Сергія Христоєва.

Медіа