ECOlympic до Всесвітнього дня довкілля на Донеччині
06 Червня 2020 Поділитися
ECOlympic до Всесвітнього дня довкілля на Донеччині

5 червня щорічно у всьому світі відзначається Міжнародний день ООН «Всесвітній день довкілля». З цієї нагоди Відділенням НОК України в Донецькій області спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА було проведено тематичний вебінар. Захід організовано в рамках всеукраїнського освітнього проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за напрямком «ECOlympic». Відзначимо цей новий напрямок в структурі проєкту створений цього року завдяки програмі Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК».

Спікером  онлайн-лекції виступив фахівець природоохоронної сфери Андрій Зуяков. Школярі та спортивна спільнота Вугледару почули цікаву розповідь про природно-заповідний фонд та лісовим господарством Донецької області. Загальній увазі була представлена презентація до теми та відеофільм. Андрій презентував спеціалізовану літературу, яка розробляється та видається департаментом екології. А це і «Червона книга Донецької області», і «Атлас-довідник «Святі Гори», і «Заповідні кам’яні могили».

До зустрічі долучились і представники інших регіонів. Донеччину привітала майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка ХХІХ Олімпійських ігор 2008 року Віра Передерій зі Львову. Вона підкреслила важливу роль заходів, які спрямовані на захист екології, спираючись на власний досвід в здійсненні масштабних проєктів з розвитку олімпійського руху.

Питання, розглянуті під час зустрічі, виявились досить цікавими для громадськості та визначили цілий перелік тем з екологічного напрямку на майбутнє.

Відеозапис зустрічі представлений на Youtube–каналі Донецького регіонального відділення за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=lE5-IN-wD_c&t=456s

 

Медіа