#ECOlympic стартував на Прикарпатті
08 Червня 2020 Поділитися
#ECOlympic стартував на Прикарпатті

Відділенням Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області спільно з керівництвом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника реалізовано напрям «Олімпійський екомодуль» в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab. Відзначимо цей новий напрямок в структурі проєкту створений цього року завдяки програмі Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК».

Учасниками онлайн-лекції стали студенти Прикарпатського національного університету, а також долучились ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор, доктор політичних наук, керівник спортивної студентської спілки України в Івано-Франківській області, керівник федерації бадмінтону України в Івано-Франківській області – Цепенда Ігор Євгенович, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Карабін Мирослав Євгенович, заступник декана з наукової роботи факультету фізичного виховання і спорту, кандидат біологічних наук – Лісовський Богдан Петрович.

Не залишитись осторонь такого соціально важливого заходу і олімпійці Прикарпаття - учасниця трьох літніх Олімпійських ігор з легкої атлетики Тетяна Ляхович та  фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор з гімнастики Дарія Згоба.

Розпочався захід з привітальних слів ректора університету та голови відділення НОК України в Івано-Франківській області. Також до привітань долучились і відомі олімпійці Прикарпаття.

Сам модуль було реалізовано  у вигляді теоретичної лекції від доцента кафедри біології та екології, кандидата біологічних наук Галини Мельниченко на тему «Екологічні проблеми сьогодення»,  яка розповіла студентам про основні шляхи забруднення нашого довкілля та про те, якими способами можна його покращити.

На завершення заходу, організатори і учасники висловили своє позитивне ставлення до проєкту, зазначаючи при цьому про його важливість в сучасному світі  та роль в освіті підростаючого покоління.

 

Медіа