Всесвітня асоціація олімпійців оголосила про фінансування ініціатив олімпійців
15 Червня 2020 Поділитися
Всесвітня асоціація олімпійців оголосила про фінансування ініціатив олімпійців

Всесвітня асоціація олімпійців (ВАО), що підтримує 100 000 олімпійців по всьому світу, оголосила проєкти, які ведуть олімпійці, і які отримають фінансування завдяки щорічній програмі грантів ВАО в 2020 році.

Виділена в той час, коли країни у всьому світі досі страждають від впливу пандемії COVID-19, програма грантів ВАО підтримує олімпійців, які прагнуть створити позитивний вплив на свої громади як зразки для наслідування та лідери. Олімпійці відіграють фундаментальну роль не лише в тому, що показують як залишатися сильними, активними та здоровими (#StayStrong, #StayActive та #StayHealthy) в ці складні часи, а й у тому, що з повною самовіддачею пропонують конкретну допомогу громадам, які користуються олімпійськими цінностями.

«Ми раді, що можемо підтримувати натхненну роботу олімпійців у всьому світі», - заявив президент Всесвітньої асоціації олімпійців Жоель Бузу. «Виклики, з якими багато громад вже зіткнулися в цьому році, роблять працю над цим проєктами ще більш важливою. ВАО підтримує олімпійські проєкти, які по-справжньому змінюють життя людей. Ми раді можливості допомогти втілити ці надихаючі ініціативи в життя».

Кожен проєкт, спрямований на забезпечення послуг олімпійцям або громадам, був розроблений у співпраці з місцевими національними асоціаціями олімпійців і отримає 5000 доларів США від ВАО для підтримки його виконання.

Розпочата в 2016 році, програма грантів ВАО допомогла підтримати понад 50 олімпійських проєктів, спрямованих на те, щоб залишити довгострокову позитивну спадщину в громадах або забезпечити постійний розвиток олімпійців відповідно до олімпійських цінностей.

Програма грантів ВАО раніше підтримувала широкий спектр олімпійських соціальних, екологічних та освітніх програм, в тому числі; програми щодо запобігання утопленням в Індії та Литві; об'єднання спільноти для захисту навколишнього середовища в Молдові; повернення олімпійців назад в школу в Малайзії; і надихання наступних поколінь в Нігерії, залучаючи дітей до якісної освіти і спорту.

МОК надає фінансову підтримку ВАО, і їх тісні стосунки розпочалися ще в час створення ВАО, яка була заснована колишнім президентом МОК Хуаном Антоніо Самаранчем в 1995 році. Завдяки цій співпраці олімпійці всюди отримують постійну підтримку завдяки узгодженому Олімпійському порядку денному МОК 2020, який ставить спортсменів і олімпійців в серце олімпійського руху.

Медіа