Відомі спортсмени від імені НОК привітали пацієнтів дитячого відділення Інституту раку з Олімпійським днем
15 Червня 2020 Поділитися
Відомі спортсмени від імені НОК привітали пацієнтів дитячого відділення Інституту раку з Олімпійським днем

Олімпізм – це не просто про спорт, це, передусім, солідарність, єдність, підтримка та дружба. Понад 10 років тому за ініціативи президента НОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, Національний олімпійський комітет України взяв шефство над дітьми, які борються із захворюванням на рак.

У тісній співпраці  з Національним інститутом раку, благодійними фондами «Краб» та «Набат» українські олімпійці організовують та проводять для маленьких  друзів різноманітні акції, квести, зустрічі з цікавими особистостями тощо.

Спортсмени, як ніхто інший знають про вагу підтримки, тож аби одужання під час боротьби з непростою хворобою проходило легше,  Олімпійська родина передала маленьким підопічним - пацієнтам дитячого відділення Інституту раку цікаві гостинці.

Зважаючи на те, що в країні ще тривають карантинні обмеження, члени Комісії атлетів НОК України, олімпійські медалісти Наталія Добринська, Валерій Андрійцев, а також Наталя Ляпіна від імені НОК з нагоди Олімпійського дня передали дарунки – набори творчості та олімпійські сувеніри через спільних друзів - представників  благодійного фонду «Краб» з побажаннями позитиву, ніколи не здаватися та вірити у перемогу.

 

Медіа