Відділення НОК України в Одеській області та Авангардівське ОТГ домовилися про співробітництво
18 Червня 2020 Поділитися
Відділення НОК України в Одеській області та Авангардівське ОТГ домовилися про співробітництво

Голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола Мільчев та голова Авангардівської селищної ради Сергій Хрустовський домовилися про підписання меморандуму про співробітництво.

Олімпійські чемпіони  Микола Мільчев та  Юрій Чебан зустрілися із Сергієм Хрустовським та поспілкувалися про розвиток спорту в ОТГ. Така зустріч була цілком логічною, адже в Новій Долині знаходиться центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби (заснований в 2004 році), а в Прилиманському – веслувальний канал, який з 2005 року не виконує свої прямі функції. Обидва знамениті спортсмени, який очолюють національні збірні України, зацікавлені в потужному розвитку спорту, зокрема стендової стрільби та веслування, в Одеській області.

Крім того, як відзначив Микола Мільчев, відділення НОК України Одещини зацікавлено в розвитку олімпійського руху саме в районах області, що є однією з важливих задач олімпійського осередку Одещини. Він запропонував ряд цікавих проєктів, які можуть бути реалізовані в Авангардівській ОТГ.

Сергій Хрустовський позитивно віднісся до співробітництва, а також до серйозного розвитку в Авангардівській ОТГ як дитяче-юнацького спорту, так і спорту вищих досягнень, та готовий всіляко цьому сприяти.

Підсумком зустрічі стала домовленість про підписання меморандуму про співробітництво між відділенням НОК України в Одеській області та Авангардівською ОТГ.

Відзначимо, що 26 червня в Авангардівській ОТГ відбудуться дві цікаві спортивні події: в Прилиманському відкриється скейтпарк, а в селищі Авангард – мультифункціональний спортивний майданчик, що цікаво, на вулиці Спортивній.

Останнє в медіа