Вітання президента НОК України Сергія Бубки з Днем медичного працівника
21 Червня 2020 Поділитися
Вітання президента НОК України Сергія Бубки з Днем медичного працівника

Шановні друзі! Від імені Олімпійської родини прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника! Від прадавніх часів до сучасності ваша професія є однією з найблагородніших та найшановніших, адже здоров’я було і залишається найбільшим скарбом для кожного. Завдяки самовідданій праці, професіоналізму та витримці ви даруєте мільйонам людей радість нового дня життя, воскрешаєте віру й надію в майбутнє.

Наразі у ваших умілих руках та на ваших мужніх плечах лежить особлива відповідальність. Щодня медичні працівники по всьому світу стають щитом, захищаючи людство в нелегкому протистоянні з пандемією.

Медики завжди були шановані в родині олімпійців. Адже за здобутками, рекордами та медалями наших спортсменів стоять не лише тисячі годин підготовки та напружених тренувань, а й ваша підтримка і допомога, знання і досвід.

Тож сьогодні з глибокою шаною до вашої копіткої праці, жертовності та виключної витривалості низький уклін усім медикам за радість здоров’я та диво збереженого життя.

Зичимо вам, вашим родинам та пацієнтам міцного здоров’я, олімпійського довголіття, позитивного настрою та добробуту. Нехай ваша праця збагачується людською вдячністю, повагою й добробутом.

Впевнений, що разом ми здолаємо всі труднощі та переможемо!

 

З повагою

Президент

Національного олімпійського

комітету України,

Олімпійський чемпіон                                                                     Сергій Бубка

 

Медіа