Львів олімпійським квестом відзначив «Олімпійський день-2020»
22 Червня 2020 Поділитися
Львів олімпійським квестом відзначив «Олімпійський день-2020»

З нагоди святкування Олімпійського дня у Львові за підтримки відділення НОК України у Львівській області та управління спорту Львівської міської ради відбулося оригінальне свято «LvivOlympicDay2020». Таке цікаве дійство відбулося також на відзначення 25-річчя відділення НОК України у Львівській області.

За задумом організаторів комбінованого спортивного свята, серед яких голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, очільники відділу спорту Львівської міської ради Антон Нікулін та Віра Передерій, креативний тележурналіст Віталій Крутяков з колегами, цей перший офіційний спортивний захід було повністю адаптовано до умов карантину, з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та проведено з використанням онлайн та офлайн режимів.

Зокрема, на відкритих спортивних майданчиках та алеї поблизу Порохової вежі в самому центрі Львова на 10 відокремлених локаціях-станціях змагалося 10 відібраних команд, які реєструвалися в електронному режимі.

Ведучі цього унікального спортивного дійства каратист Станіслав Горуна – чемпіон Всесвітніх Ігор, чемпіон Європи та світу та володар олімпійської ліцензії на Токіо та Христина Педь – культурологиня й засновниця медійних платформ, вміло й професійно модерували змагання команд за коловою системою, й навіть перевірили фізичну підготовку Юрія Турянського та Антона Нікуліна у праві «планка», а медики обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру на чолі з директором Степаном Середою ретельно перевірили температуру тіла усіх учасників та щомиті моніторили дотримання усіх санітарно-гігієнічних вимог (маски, рукавиці, дезінфекція рук та спортивного інвентарю).

Під час прямого ефіру учасників змагань та організаторів спортивного свята вітав президент НОК України, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка. Він побажав подальших успіхів спортивному Львову – від уславлених олімпійців до юних спортсменів, та привітав усю олімпійську спільноту Львівщини із 25-річчям від дня заснування відділення НОК України у Львівській області. А за перебігом подій могли спостерігати й уболівати не тільки у Львові, але й у різних куточках України.

Кожна команда, яка мала власне гасло, назву та складалася з 4 осіб – двох дорослих та двох дітей, мала на власних телефонах індивідуальні схеми пересування від локації до локації й за проміжок часу 4 хвилини виконувала різноманітні вправи, рухові й освітні завдання з баскетболу, футболу, флорболу, воркауту, колективного бурпі, стрибків на скакалці, вправи на спеціальних вуличних тренажерах тощо. Учасники команд також виконували відео-завдання з випадковим перехожим та складали за допомогою окремих літер словосполуку про олімпійські цінності з відповідними фотографіями та покликами в соціальних мережах.

У результаті напруженої, захоплюючої та швидкоплинної боротьби з усіх 10 колективів кращими з кращих виявилися команди: «Спартак» – 1 місце, «Union Team» – 2 місце та «Леви» – 3 місце.

Але незалежно від підсумкового результату усі команди були відзначені спеціальними подарунками від НОК України, які вручали провідні спортсмени Львова Георгій Іваницький, Сергій Макаревич, Ксенія Антонова (стрільба з лука), Олена Стецьків, Галина Куречко (санний спорт) та представники відділення НОК України у Львівській області та обласних федерацій з видів спорту.

 

Медіа