Олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова долучилась до всесвітньої Олімпійської розминки і провела невеличке тренування для всіх охочих
24 Червня 2020 Поділитися
Олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова  долучилась до всесвітньої Олімпійської розминки  і провела невеличке тренування для всіх охочих

Олімпійська чемпіонка з академічного веслування, член Комісії атлетів НОК України Анастасія Коженкова в Олімпійських день долучилась до глобальної Олімпійської розминки, ініційованої Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Українка  провела на базі Обласної школи вищої спортивної майстерності у Дніпрі невеличке тренування для всіх охочих, хто міг долучитися до розминки під час прямого ефіру на Instagram-акаунті  відомої спортсменки.

Допомагали Анастасії Коженковій чемпіонки і призерки чемпіонату Європи серед молоді та юніорів Вікторія Нагорна і Світлана Скробало.

Нагадаємо, 23 червня спортивний світ відзначав Міжнародний Олімпійський день, який приурочений дню заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. З урахуванням карантинних норм, атлети з усього світу виходили у прямий ефір та наживо проводили майстер-класи з різних видів активностей, різноманітні челенджи та командні вправи.

Відзначимо, що Анастасія Коженкова є кандидатом від НОК України до складу Комісії атлетів Міжнародного Олімпійського Комітету.

Медіа