МОК підтримує запуск порталу сталого розвитку Глобальної асоціації міжнародних спортивних федерацій
01 Липня 2020 Поділитися
МОК підтримує запуск порталу сталого розвитку Глобальної асоціації міжнародних спортивних федерацій

Глобальна асоціація міжнародних спортивних федерацій, за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету, запустила вебпортал sustainability.sport, присвячений таким питанням, як зміна клімату, економічна нерівність і соціальна несправедливість. Портал був створений для сприяння досягненню цілей в галузі сталого розвитку спорту, надаючи безкоштовний інструмент, що дозволяє об'єднати ресурси з питань сталого розвитку від всієї спортивної спільноти на одній виділеній платформі

«Сьогодні ми спостерігаємо зростаючий імпульс в спортивній спільноті, щоб допомогти світу побудувати більш стійке майбутнє», - сказав спортивний директор МОК Кіт Макконнелл. «Оскільки сталий розвиток є одним з трьох стовпів Олімпійського порядку денного 2020, стратегічної дорожньої карти майбутнього Олімпійського руху, наша мета полягає в підтримці спортивних організацій, великих і малих, в їх прагненні до сталого розвитку. Ця платформа стане важливою частиною цих зусиль. Ми розраховуємо на нашу подальшу співпрацю з ГАМСФ, щоб гарантувати, що спорт є впливовим гравцем в сьогоднішніх глобальних зусиллях щодо забезпечення стійкості».

Зміст, що буде регулярно оновлюватися, варіюється від ініціатив у сфері сталого розвитку від Міжнародних спортивних федерацій  до ресурсів поза спортивною екосистемою, таких як керівництво і звіти. Крім того, широкий спектр прикладів передової практики від спортивних керівних органів, включаючи МОК, також є частиною контенту порталу, і в майбутньому буде додано ще більше інформації.

На порталі також є розділ календаря, в який включені відповідні події та етапи сталого розвитку.

Президент ГАМСФ Рафаель Кьюллі сказав: «Сталий розвиток - це серце спорту, і воно стане більш важливим, ніж коли-небудь, в середовищі після COVID-19. Створення цього порталу сталого розвитку знаменує собою важливу віху в нашій об'єднаній подорожі, щоб продовжувати позитивно впливати на суспільство в цій сфері.

Будучи хранителями добробуту  нашої планети, де багатьма видами спорту займаються в природному середовищі, ми особливо усвідомлюємо необхідність визначення пріоритетів сталого майбутнього.

Як єдиний голос спорту, ми відчували, що було правильно, що ГАМСФ створила сервіс, щоб допомогти нашим членам в їх неймовірних зусиллях по просуванню питань сталого розвитку. Ми сподіваємося, що ця платформа не тільки послужить світовому спортивному співтовариству, а й стане безцінним інструментом для більш широкої спільноти».

Щоб дізнатися більше, перейдіть на сторінку https://sustainability.sport/

 

Останнє в медіа