Стартувала програма Молодого посла зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю Вуокатті 2021
07 Липня 2020 Поділитися
Стартувала програма Молодого посла зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю Вуокатті 2021

Європейські Олімпійські Комітети запустили програму Молодого посла на зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль Вуокатті-2021.

Національні олімпійські комітети країн-учасниць відберуть по одному кандидату з числа юних спортсменів у віці від 18 до 25 років. Це мають бути молоді ентузіасти натхненні олімпійським рухом з хорошими комунікативними здібностями та міцними знаннями англійської мови, які вміють працювати як у команді, так і самостійно та мають високу мотивацію розвивати нові види діяльності у своїй країні.

З метою посилення олімпійських цінностей серед молодих спортсменів відповідно до рекомендацій  Олімпійського порядку денного 2020 року освітня програма буде проводитися під егідою Комісії з питань олімпійської культури та спадщини ЄОК.

«Основні олімпійські цінності дружби, поваги та досконалості знову вкрай необхідні, і, отже, ця програма надзвичайно важлива не тільки для олімпійського руху, але й для інклюзивного майбутнього Європи», - зауважила голова Комісії Сюзанна Рахкамо.

Планується, що під час  Вуокатті 2021, що проходитиме  з 7 по 12 лютого 2021 року, на молодих послів Європейської Олімпії буде покладено три обов’язки:

- Фасилітатор: людина творча, відкрита, хороший слухач і вміє створювати дружню атмосферу. Разом з іншими членами команди фасилітатор (и) створюють навчальні ігри для спортсменів, представляючи заходи та пояснюючи цілі ігор.

- Репортер: людина, яка любить або має досвід роботи зі ЗМІ, з особливим акцентом на соціальні медіа. Основними видами діяльності репортера є: ведення інтерв'ю зі спортсменами; написання новин; створення та редагування фотографій та відеозаписів для соціальних мереж та активна роль у складі команди для створення плану комунікацій до, під час та після ЄЮОФ.

- Промоутер:  екстравертна, доброзичлива людина яка є творчою та любить спілкуватися з людьми, яких ніколи раніше не зустрічала. Основними видами діяльності промоутера є: створення культурних програм з метою просування мультикультуралізму серед спортсменів та мотивація спортсменів брати участь у програмі Європейського молодого олімпійського посла.

Дізнатися  більше про цю програму можна за посиланням https://www.eurolympic.org/wp-content/uploads/2020/07/EYOA_Brochure_web_light.pdf

Медіа