Легкоатлетичний пробіг на Хмельниччині
16 Липня 2020 Поділитися
Легкоатлетичний пробіг на Хмельниччині

Днями у мальовничій місцевості «Голубі озера» поблизу села Стригани Славутського району в програмі святкування 26-річчя ПП «Влад» (м. Славута) відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг.

Цей спортивно-оздоровчий захід проведено вшосте за ініціативи засновника приватного підприємства «Влад» Олександра Музалевського  та підтримки відділення НОК України в Хмельницькій області  і був присвячений 40- річному ювілею естафети  Олімпійського вогню.

Цьогоріч кожен учасники, серед яких були як початківці, так і досвідчені спортсмени з Клубу бігунів Славути  та бігуни з Хмельницького, успішно подолали дистанцію довжиною 12,5 км, а після фінішу  отримали подарунки від організаторів.

У подальшому спілкуванні учасники пробігу - перший заступник голови відділення НОК України в області Віктор Флентін та Олександр Музалевський, поділилися спогадами про естафету Олімпійського вогню, розповіли про найвагоміші досягнення  місцевих спортсменів фехтувальників та легкоатлетів на міжнародному рівні, адже у районі зросли 6 олімпійців. Це  зокрема заслужений майстер спорту, призер чемпіонатів світу з фехтування на шаблях Дмитро Бойко, який народився в селі Полянь, що за кілька кілометрів від місця проведення заходу.

На завершення зустрічі ініціатор пробігу завірив, що в наступного року,  у разі зняття обмежень карантину, у цій же місцевості планує провести змагання з бігу більш широкому форматі, долучивши спортсменів з інших областей, в тому числі друзів, з якими регулярно бере участь в чемпіонатах світу, Європи, всеукраїнських  легкоатлетичних змаганнях серед ветеранів, популяризуючи здоровий спосіб життя.

Медіа