Do like Olympians у Маріуполі з Олександром Рубцем
17 Липня 2020 Поділитися
Do like Olympians у Маріуполі з Олександром Рубцем

На Приморському бульварі Маріуполя, що на побережжі Азовського моря, відбулося свято здоров’я та спорту в рамках всеукраїнського проєкту «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет.

Гостем заходу, що реалізовано відділенням НОК України в Донецькій області за сприяння обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з видів боротьби, став майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, неодноразовий переможець і призер міжнародних змагань, рекордсмен світу Олександр Рубець.

Чемпіон провів динамічну руханку, до якої із задоволенням долучилося 48 спортсменів – борці греко-римського стилю комплексної ДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь та обласної СДЮСШОР з видів боротьби, вихованці тренерів Андрія Матійченка та Павла Тяпіна, а також представники федерації тайського боксу Маріуполя. Окрім цього, юнаки визначили найсильніших у змаганнях з перетягування канату.

Олександр Рубець розповів про свій спортивний досвід, поділившись порадами, як досягати високих результатів, і відповів на питання, що цікавили дітей. На завершення спортивного свята його учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Донецькій області.

Нагадаємо, основною метою проєкту #DolikeOlympians є сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

Медіа