За сприяння НОК України у Черкасах пройшли чемпіонати України з триатлону й акватлону
27 Липня 2020 Поділитися
За сприяння НОК України у Черкасах пройшли чемпіонати України з триатлону й акватлону

Черкаси вкотре вже традиційно зібрали атлетів зі всієї України для проведення змагань з триатлону. За підтримки регіонального осередку Національного олімпійського комітету України у місті пройшов чемпіонат України з триатлону в естафетах мікст серед юніорів, чемпіонат України з акватлону, змагання Open Race та відкритий чемпіонат Черкас з триатлону серед вікових категорій 2003-2008 р.н.

Спортсмени з Дніпра, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Києва, Полтави, Львова, Харкова, Одеси та Черкас мали здолати визначені їхній віковій категорії дистанції з плавання, здійснити велозаїзди та пробігти.

«Триатлон став одним з перших видів спорту, який розпочав проводити чемпіонати України після зняття карантинних обмежень. Уже відбулися два чемпіонати серед молоді й дорослих в Сухолуччі. В Черкасах нині тривають перші змагання, які приймає обласний центр. На черзі в атлетів змагання в Горішніх Плавнях, Львові, Запоріжжі. Сподіваюсь, що всі заплановані чемпіонати відбудуться. Черкаси ж перші починають сезон великих змагань з триатлону», - відзначає президент Федерації триатлону України, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

За його словами, створення безпечних умов для учасників під час змагань були серед пріоритетних завдань. Для цього обмежили загальну кількість учасників, спортсмени розбиті на потоки, різні вікові категорії в різний час стартують, щоб забезпечити карантинні обмеження.

У перший змагальний день  найспритніших та найвитриваліших визначили в командних змаганнях в естафетах мікст. Команди у складі 4 учасників по черзі долали дистанції чемпіонату. Перемогу та «золото» виборола команда Дніпропетровської області, другими прийшли до фінішу спортсмени Черкаської області, третіми фінішувала команда з Житомира.

Особливістю змагань «OpenRace» є те, що кожен охочий зможе випробувати свої сили на такій самій дистанції, яку долають професійні спортсмени.

Повболівати за спортсменів та відзначити переможців завітав на змагання депутат Черкаської міської ради Ігор Кривошеєв.

Результати змагань «OpenRace»:

Чоловіки, 20-29 років:

І Яловенко Владислав – Черкаси

ІІ Прищепчук Георгій – Житомир

ІІІ Ткаченко Павло – Черкаси

Жінки, 20-29 років:

І Павлова Олександра – Запоріжжя

ІІ Ніколаєва Анна – Черкаси

ІІІ Литвинова Ірина – Черкаси

Чоловіки, 30-39 років:

І Дрозд Сергій – Запоріжжя

ІІ Чалов Микола – Черкаси

ІІІ Литвинов Олег – Черкаси

Человіки, 40 і старші:

І Пащина Олексій – Черкаси

ІІ Мережко Андрій – Черкаси

Жінки, 40 і старші:

І Польова Тетяна – Житомир

Останнє в медіа