У Краматорську пройшов VI футбольний турнір «Більше, ніж життя» пам’яті Степана Чубенка
27 Липня 2020 Поділитися
У Краматорську пройшов VI футбольний турнір «Більше, ніж життя» пам’яті Степана Чубенка

У місті Краматорськ, на стадіоні з синтетичним покриттям у Саду Бернацького, вшосте відбувся традиційний турнір з футболу «Більше, ніж життя», присвячений пам’яті народного Героя України Степана Чубенка. Вже вкотре цей навіки 16-річний хлопчина збирає на одному майданчику небайдужих до футболу людей, патріотів України. Спочатку це були його ровесники - футбольні фани з різних міст та селищ Донеччини, потім додалися представники уболівальницького середовища з сусідніх областей та команди військових і правоохоронців.

У нинішньому меморіалі взяли участь вісім команд з Краматорська, Костянтинівки, Покровська та Полтави. Згідно команди розділено на дві групи, де вони зіграли по колу. А потім по дві кращі команди в форматі плей-оф визначили кращих.

Учасників змагань привітали мама Степана - Сталіна В’ячеславівна, а також директор відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. До речі, напередодні саме відділення НОК України в Донецькій області спільно з Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кафедрою фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії провели конкурс зображень-мотиваторів «Будь першим, будь кращим!». І фотоколаж із зображеннями виступів Степана Чубенка на футбольному майданчику та історія турнірів його пам’яті увійшов до числа переможців. Отже, Степан віртуально продовжує спортивне життя та закликає своїх співгромадян обирати здоровий спосіб життя.

На попередньому етапі у групі «А» три перемоги відсвяткували гравці краматорського «Прикордонника», дві - команда «Покровськ GANG». В квартеті «Б» по дві перемоги відсвяткували «YGC» та «Патріот». Військовослужбовці потрапили до півфіналу з першого місця лише завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів. У півфіналі «Прикордонник» без проблем розібрався з «жовто-зеленими» - 5:1, а «Патріоти» у ворота суперників провели на один м’яч більше - 6:1. Втім, і цей результат не став рекордним для турніру. Адже ж у головному матчі змагань «патріоти» забили прикордонникам сім «сухих» м’ячів. У матчі за третю сходинку більш переконливими виявилися аргументи покрівчан - 3:2.

На церемонії закриття змагань батьки Степана вручили всім учасникам змагань пам’ятні призи. Подарунки від спонсорів отримали вісім воротарів команд-учасниць. Футбольний клуб «Авангард» підготував пам’ятну атрибутику, а від Української асоціації футболу всі команди та всі гравці отримали подарунки - комплект футбольних м’ячів для тренування та офіційних матчів.

Довідково: Степан Чубенко (народився 11 листопада 1997 р., Краматорськ, Донецька область, Україна - загинув 25 липня 2014 р., смт Горбачево-Михайлівка, Моспинська міська рада, Донецьк, Україна) - український школяр і патріот, воротар футбольного клубу «Авангард» (Краматорськ), катований і розстріляний бойовиками проросійської терористичної організації «ДНР» за проукраїнську позицію, народний Герой України.

Медіа