З оптимізмом та ентузіазмом приймали делегацію Європейських Олімпійських Комітетів під час її візиту на місце проведення Європейських ігор 2023 року
30 Липня 2020 Поділитися
З оптимізмом та ентузіазмом приймали делегацію Європейських Олімпійських Комітетів під час її візиту на місце проведення Європейських ігор 2023 року

Європейські Олімпійські Комітети (ЄОК) вчора завершили свій конструктивний триденний візит до польських організаторів ІІІ Європейських ігор в Кракові-Малопольська 2023 року.

Делегація на чолі з виконуючим обов'язки президента ЄОК Нільсом Нігаардом і генеральним секретарем Рафаелем Паньйоцці розпочала свою поїздку із зустрічей у Варшаві з міністрами уряду, а потім вирушила до Кракова і Малопольського регіону для інспектування ряду спортивних і житлових об'єктів, в яких будуть розміщуватися кращі спортсмени Європи в 2023 році.

«На цьому тижні ми провели плідні переговори з усіма нашими польськими колегами у Варшаві, Кракові та Малопольському воєводстві», - зазначив виконуючий обов'язки президента Нігаард. «Я б сказав, що загальний настрій тут вселяє великий оптимізм, оскільки регіон дивиться в майбутнє після COVID-19 і очікує на святкування наших елітних спортсменів всього за рік до Олімпійських ігор в Парижі 2024 року. Нам всім є на що сподіватися і для чого працювати».

У середу делегація ЄОК зустрілася з президентом Кракова Яцеком Майхровським і маршалом Малопольського регіону Вітольдом Козловським, щоб обговорити підготовку до Ігор.

«В цілому, це були продуктивні три дні обговорень», - сказав генеральний секретар Паньйоцці. «Ми вже можемо відчути ентузіазм з приводу наступних Європейських ігор, і після нашого візиту ми ще більше впевнені, що в Кракові-Малопольскому пройде незабутній захід в 2023 році».

Цей настрій розділяє малопольський маршал Козловський: «Ми разом пишемо нові сторінки історії польського, європейського і світового спорту. Європейські ігри 2023 року стануть великим святом для спортсменів та уболівальників. Це також чудова нагода для величезного поступу Малопольського краю. Це стане вирішальним стимулом, значним посиленням розвитку всього нашого регіону».

У Варшаві відбулися зустрічі із заступником прем'єр-міністра і міністром розвитку Ядвігою Емілевіч; заступником прем'єр-міністра і міністром державних активів Яцеком Сасіна; а також міністром спорту Данутою Дмовською-Анджеюк. Сторони обговорили все - від логістики та інфраструктури до спортивної програми і шляхів розвитку та просування туризму в регіоні.

Представників ЄОК супроводжувала команда з Олімпійського комітету Польщі на чолі з президентом Анджеєм Красніцьким. Разом вони оглянули ряд спортивних та інших об'єктів в Кракові і Малопольському воєводстві, в тому числі Краківський конгрес-центр ICE, Таурон арену, Центр спорту та відпочинку, Краківський стадіон «Вісла», стадіон «Краковія», Краківську академію фізичного виховання, а також Центральний спортивний комплекс в Закопаному.

«В даний час розробляється спортивна програма змагань і дисциплін, які будуть включені до Європейських ігор», - сказав Красніцький на спільній прес-конференції в Краківському конгрес-центрі ICE. «Рішення з цього питання буде прийнято організаторами в консультації з Європейськими Олімпійськими Комітетами і європейськими спортивними федераціями. Ключем для прийняття рішення буде, серед іншого, існуюча спортивна інфраструктура. Спортсменам і вболівальникам важливо пам'ятати, що під час ІІІ Європейських ігор відбуватиметься відбір на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року».

Медіа