Найспритніших юних триатлоністів визначали на Черкащині
30 Липня 2020 Поділитися
Найспритніших юних триатлоністів визначали на Черкащині

За підтримки регіонального осередку НОК України у Черкасах відбулися відкриті міські змагання з триатлону та акватлону серед хлопців та дівчат.

Участь у турнірі брали спортсмени 2003-2013 років народження  з Житомира, Одеси, Львова, Корсунь-Шевченківського, Полтави, Києва, Харкова та інших міст, які змагалися з плавання, бігу та велогонки на різних дистанціях залежно від вікової категорії.

Змагання тривали два дні. У перший день відбулися змагання з триатлону на території пляжу «Рів’єра» та вулиці Гагаріна, у другий - «старти» приймала водна станція ДЮСШ з веслування. 

Черкаські триатлети вдало виступили на відкритих змаганнях, продемонстрували високі результати та вибороли низку призових місць.

Результати змагань з триатлону:

2003-2006 р.н.

І Яненко Олександр, Житомир

ІІ Терещак Данило, Львів

ІІІ Пясецький Влад, Одеса

І Заровна Олександра, Одеса

ІІ Корнієнко Ксенія, Черкаси

ІІІ Пащина Вероніка, Черкаси

2007-2008

І Долгополов Богдан, Черкаси

ІІ Гончарук Ілля, Житомир

ІІІ Щербень Арсеній, Житомир

І Зуєнко Вероніка, Корсунь-Шевченківський

ІІ Ємець Єлизавета, Черкаси

ІІІ Горб Дар’я, Полтава

Результати змагань з акватлону:

2012 і молодші:

І Товстик Ганна, Київ

ІІ Федорова Марія, Черкаси

ІІІ Гурелл Марія

І Гончар Тимофій, Черкаси

ІІ Кравченко Арсен, Черкаси

ІІІ Семенко Олександр, Черкаси

2011 р.н.:

І Задера Дарія, Корсунь-Шевченківський

ІІ Таран Поліна, Корсунь-Шевченківський

ІІІ Фролова Яна, Черкаси

І Чередніченко Євгеній, Корсунь-Шевченківський

ІІ Хмельницький Єгор, Черкаси

ІІІ Дмитренко Роман, Черкаси

2010 р.н.:

І Марченко Аміна, Корсунь

ІІ Рудиченко Поліна, Київ

ІІІ Лебідь Поліна, Черкаси

І Блажко Артур, Полтава

ІІ Сігеєв Ростислав, Корсунь

ІІІ Сорока Олександр, Київ

2009 р.н.:

І Корнієнко Єгор, Корсунь

ІІ Лисак Давид, Київ

ІІІ Сміловський Віталій, Житомир

2008 р.н.:

І Сорока Діана, Львів

ІІ Малафєєва Кристина, Полтава

ІІІ Шевченко Надя, Полтава

І Герасименко Георгій, Полтава

ІІ Остяк Дмитро-Діонісій, Львів

ІІІ Сироїжка Володимир, Львів

2007 р.н.:

І Стародубцева Юлія, Львів

ІІ Андрієвська Анна, Житомир

ІІІ Набатнікова Поліна, Черкаси

І Дроменко Данил, Харків

ІІ Чебукин Денис, Харків

ІІІ Короченцев Володимир, Черкаси

Медіа