На Сумщині нагородили переможців обласного онлайн-конкурсу «Я до спорту масТАК!»
05 Серпня 2020 Поділитися
На Сумщині нагородили переможців  обласного онлайн-конкурсу «Я до спорту масТАК!»

На Сумщині підбили підсумки обласного спортивно-масового онлайн-заходу «Я до спорту масТАК!», участь у якому взяли 453 учасники – діти дошкільного віку, учнівська та студентська молодь, професійні спортсмени, які займаються різними видами спорту, а також представниця республіки Сенегал, гравець ФК «Тігріца».

Серед почесних гостей на заході була й голова відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області, призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова. Звертаючись до присутніх, очільниця  олімпійського осередку відмітила, що участь у таких спортивних масових проєктах об’єднує увесь світ навколо вічних життєвих цінностей:

«Для мене велика честь від імені олімпійської родини Сумщини вітати переможців такого масштабного проєкту. Спорт виховує взаємоповагу, взаємопідтримку та єдність», – наголосила Олена Петрова та народила грамотами й цінними подарунками переможців конкурсу, а також їх батьків.  

Слід відзначити, найбільш активними учасниками конкурсу були школярі та студентська молодь м. Суми, Ромни, Шостка, Сумського, Охтирського, Білопільського районів і т.д.

Медіа