#OlympicLab продовжує крокувати Сумщиною
13 Серпня 2020 Поділитися
#OlympicLab продовжує крокувати Сумщиною

Спортивне виховання у дошкільному та початковому шкільному віці є важливою складовою формування в особистості поглядів на здоровий спосіб життя, необхідності занять фізичною культурою та спортивний орієнтир. Тож регіональний олімпійський осередок організував для вихованок Сумської обласної федерації художньої гімнастики цікаву зустріч у рамках всеукраїнського освітнього проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab – за напрямком «Розвиток та добробут - пізнай себе».

Разом з юними граціями, їх наставником Ольгою Мірошніченко, голова відділення НОК України в Сумській області, призерка Олімпійських ігор Олена Петрова та стипендіат відділення, чемпіонка міжнародних змагань з пауерліфтингу Анна Рикун підбили підсумки спортивного року серед спортсменок 2007-2015 року народження.

Година спілкування у дружньому колі разом із титулованою біатлоністкою промайнула непомітно, адже зануритись у спогади перших тренувань, перших змагань, довгоочікуваних медалей було доволі приємно та цікаво. Не менш цікаво було дізнатися, що спонукало юних грацій до занять художньою гімнастикою та які цілі на найближчий час у найстарших. Такі маленькі та вже з дорослими думками. І не дивно, адже  спорт навчає, розвиває, дає інструменти до самопізнання та виховує особистість.

Після тренування, з гарним настроєм, натхненням та подарунками від Національного олімпійського комітету України гімнастки вирушили відпочивати та домовилися про наступну зустріч.

Медіа