У Новомосковськ на «Олімпійське Літо-2020» завітав Богдан Нікішин
18 Серпня 2020 Поділитися
У Новомосковськ на «Олімпійське Літо-2020» завітав Богдан Нікішин

У Новомосковську, що на Дніпропетровщині, за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України, за участі Заслуженого майстра спорту, чемпіона світу з фехтування Богдана Нікішина відбулося чудове спортивне свято Олімпійське Літо-2020. Завдяки підтримці обласної влади та очільника обласного олімпійського осередку Андрія Павелка, регіональне відділення НОК України виготовило подарунки та спеціальні футболки, в яких і було проведено захід.

Подібних зустрічей з олімпійцями ще не було у місті поблизу обласного центру. І це стало для його мешканців справжньою подією. Загалом чимало учасників зібрав майданчик у місцевому парку імені Сучкова.

На початку заходу свій показовий виступ з карате провели вихованці СК «IRINA». Після цікавого старту свята Богдан Нікішин провів яскраву та якісну загальну розминку, участь в якій взяли фізично активні жителі Новомосковська. В більшості своїй це були діти та молодь, але й люди старшого віку також з цікавістю познайомились з зірковим гостем, видом спорту фехтуванням, його історією, а також - з екіпіровкою справжнього спортсмена-фехтувальника.

Після олімпійської руханки Богдан Нікішин з радістю відповів на всі запитання щодо його спортивної кар'єри, фехтування, виграних нагород та багато іншого. Кожен, хто ставив запитання, отримував браслет, а найкращі запитання заохочувались олімпійськими футболками. Завершилась зустріч традиційними фото та автографами.

Новомосковцям настільки сподобався захід, що вони щиро запрошували НОК України разом з славнозвісними олімпійцями регіону завітати на гостину ще раз.
    
   

Медіа