Регіональний олімпійський осередок долучився до проведення спортивного свята «Не лінуйся! Рухайся!» в Сумах
19 Серпня 2020 Поділитися
Регіональний олімпійський осередок долучився до проведення спортивного свята «Не лінуйся! Рухайся!» в Сумах

Відділення НОК України в Сумській області активно долучається до організації та проведення заходів на благо та розвиток фізичної культури та спорту в регіоні. Тож днями регіональний олімпійський осередок разом Сумським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управлінням молоді та спорту Сумської ОДА провели четвертий етап впровадження відкритого мультиспортивного простору для тренувань на свіжому повітрі в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Не лінуйся! Рухайся!»

Серед почесних гостей спортивного свята: голова відділення НОК України в Сумській області, срібна призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова, заслужений тренер України з тхеквандо Олександр  Хоменко, директор спортивного клубу «B-tone», майстру спорту з вільної боротьби, призер міжнародних турнірів з CrossFit  Дмитро Стриженок, тренер вищої категорії з кіокушинкай карате, володар 2 дану Олександр Шевченко.

Розпочали захід з активної розминки, далі глядачі мали можливість познайомитись з такими видами єдиноборств, як кіокушинкай карате та тхеквондо. Спортсмени Центру вищої спортивної майстерності з тхеквондо та вихованці Сумського палацу дітей та юнацтва зі східних єдиноборств продемонстрували навики володіння спортивним напрямком та майстер-класи.

Юні спортсмени отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України. Потім всі бажаючі мали можливість показати свою влучність у грі в дартс.

 

 

Медіа