Національний олімпійський комітет привітав ФСТ «Колос» з 70-річчям заснування
20 Серпня 2020 Поділитися
Національний олімпійський комітет привітав ФСТ «Колос»  з 70-річчям заснування

Національний олімпійський комітет України протягом багатьох років активно співпрацює з ВФСТ «Колос» задля популяризації олімпійського руху і розвитку спорту в сільській місцевості. 19 серпня 2020 року – у день 70-річного ювілею ГО «ВФСТ «Колос» — у Києві відбувся черговий ХІІ з’їзд товариства, на якому підбито підсумки роботи у 2015-2020 роках, проаналізовано стан фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи, досягнення у спорті вищих досягнень, а також проведено вибори голови ГО «ВФСТ «Колос» та затверджено основні напрямки розвитку.

У роботі з’їзду взяли участь 91 делегат зі всіх територіальних організацій товариства. До складу президії, зокрема, увійшли міністр молоді та спорту України, член Виконкому НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, віцепрезидент НОК України Равіль Сафіуллін, який передав вітання учасникам урочистостей від президента НОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, голова відділення НОК України в Одеській області, Олімпійський чемпіон Микола Мільчев.

Голова ВФСТ «Колос» Олександр Мендусь прозвітував про роботу товариства за період останніх років, докладно проаналізувавши ключові проблеми та перспективи розвитку «Колоса».

Одним з центральних питань з’їзду стали вибори голови ВФСТ «Колос». У результаті голосування делегатів ХІІ з’їзду, новообраним головою ГО «Всеукраїнське ФСТ «Колос» одноголосно обрано Олександра Мендуся.  Одноголосним рішенням до складу президії було включено виконавчого директора НОК України Наталію Коваленко.

Почесними членами ВФСТ «Колос» стали чемпіони та призери Олімпійських ігор: Наталія Добринська, Павло Хникін, Сергій Чернявський, Ігор Разорьонов, Ірина Янович, Володимир Іванов та Микола Мільчев, який отримав з рук очільника Мінмолодьспорту відзнаку «Заслуженого працівника фізичної культури та спорту».

Медіа