«Чат з чемпіоном» для юних каратистів Луганщини
20 Серпня 2020 Поділитися
«Чат з чемпіоном» для юних каратистів Луганщини

На спортивній базі Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп», що на Кременщині, реалізовано напрямок Всеукраїнського освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab - «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

До учасників проєкту - вихованців спортивного клубу «Східний регіон» на чолі з тренером Дмитром Циганком, завітали член Національної збірної команди України зі стрибків у воду, Майстер спорту України міжнародного класу, наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду в історії - Олексій Середа, секретар відділення НОК України в Луганській області Андрій Гожедрянов і заступник голови регіонального осередку Олімпійської академії України Ірина Питрович.

Юна зірка олімпійської збірної розповів про початок свого шляху у спорті, про перемоги та труднощі, про поради своїх наставників. Далі учасники заходу позмагались один з одним у відповідях на запитання олімпійської вікторини та продемонстрували гостям заходу майстер-клас зі свого улюбленого виду спорту – карате.

Всі учасники заходу отримали подарунки від НОК України та сертифікати проєкту #OlympicLab.

Організатори зустрічі висловлюють глибоку подяку за допомогу членам та тренерському складу Національній збірній команди України зі стрибків у воду  на чолі з головним тренером Тамарою Токмачовою, а також дружній команді ЛОФЦ «Олімп» та директору закладу Юрію Іщенку.

Медіа