В день відкриття Європейського тижня спорту титуловані олімпійці провели «Олімпійський урок BeActive!» в школі «Ліко»
23 Вересня 2020 Поділитися
В день відкриття Європейського тижня спорту титуловані олімпійці провели «Олімпійський урок BeActive!» в школі «Ліко»

З 23 по 30 вересня в країнах Старого Світу триватиме Європейський тиждень спорту. Вже шість років проєкт, ініційований Європейською Комісією, спонукає людей до здорового способу життя – бути активними та спортивними. В Україні вже другий рік поспіль координатором Європейського тижня спорту виступає Національний олімпійський комітет, який підготував багато різноманітних ініціатив, щоб показати багатогранність спортивного життя. І серед наймасштабніших - освітній проєкт «Олімпійський урок #BeActive», що охопив всю країну.

Зважаючи на карантинні обмеження, які діють в столиці, сьогоднішній Урок для п’ятикласників школи  «Ліко» відбувся у форматі відео-конференції.

Учасників заходу привітав віцепрезидент НОК України  Ігор Лисов, який відзначив, що проведення Європейського тижня спорту в Україні – це додатковий стимул для дітей приєднатися не лише до наукового, а й фізичного розвитку, тож побажав школярам докладати максимальних зусиль, аби бути успішними в житті і в спорті.


Саме формулі успіху в житті та спорті був присвячений Олімпійський урок в «Ліко». Секретами, як досягти високих здобутків з маленькими слухачами ділилися імениті олімпійці - Посли Європейського тижня спорту в Україні  - Олімпійська чемпіонка з легкоатлетичного багатоборства Наталія Добринська, бронзові призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики у потрійному стрибку Ольга Саладуха та Олена Говорова, а також медаліст чемпіонату світу та Європи зі стрибків у воду Олександр Горшковозов.

Школярі дізналися також і секрети та рецепт успіху уславленого Олімпійського чемпіона, президента НОК Сергія Бубки, переглянувши короткий мотивуючий відеоролик, що був створений НОК України в рамках серії подібних фільмів для освітнього проєкту.

Спілкування було живим та насиченим різноманітними питаннями. Говорили про необхідність поєднання тренувань та навчання,  як потрібно готуватися, аби досягти високих результатів, візуалізацію цілей, здорове харчування, і навіть про те, чим займаються атлети по завершенню спортивної кар’єри.


Медіа