Олена Петрова закликає школярів Сумщини до занять біатлоном
25 Вересня 2020 Поділитися
Олена Петрова закликає школярів Сумщини до занять біатлоном

3 метою проведення профорієнтаційної роботи, популяризації виду спорту біатлон та відбору спортивно-обдарованої молоді для навчання в обласному ліцеї-інтернаті спортивного профілю «Барса», учнями Рябинівського закладу загальної середньої освіти І-II ступенів та Заводської загальноосвітньої школи І-II ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського р-ну Сумської області.

На зустріч була запрошена видатна українська біатлоністка, срібна призерка Зимової Олімпіади-98 в Нагано, голова відділення НОК України в Сумській області - Олена Петрова, яка є незаперечним авторитетом у виді у біатлоні на Сумщині.

Олена Петрова зацікавила дітей розповіддю про власну спортивну кар'єру, про те, як стала учасницею чотирьох зимових Олімпіад, володаркою срібної медалі в індивідуальній гонці на 15 км на зимовій Олімпіаді в Нагано (1998 рік).

Методист Ірина Чірва розповіла учням про К3 СОР «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса», в якому культивується вид спорту біатлон, познайомила з умовами прийому, навчання, тренування та перебування у  навчальному закладі.

Вчитель зі спорту, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Рудь розповіла учням про особливості навчально-тренувального процесу та запросила на навчання.

Зустріч завершилася подарунками від Національного олімпійського комітету України з рук Олени Петрової та спільними фото.

Медіа