Віцепрезидент НОК України Равіль Сафіуллін привітав учасників змагань «Зірки юнацької жердини»
25 Вересня 2020 Поділитися
Віцепрезидент НОК України Равіль Сафіуллін привітав учасників змагань «Зірки юнацької жердини»

У Києві на дитячій спортивній базі Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю відбулися перші показові змагання «Зірки юнацької жердини».

Від імені Олімпійської родини учасників та організаторів змагань привітав віцепрезидент Національного олімпійського комітету Равіль Сафіуллін та передав побажання професійного росту від імені президента НОК, Олімпійського чемпіона  зі стрибків з жердиною Сергія Бубки.

"Стрибки з жердиною - один з найзахоплюючих видів в королеві спорту. Але водночас  і один з найскладніших, адже потребує не лише багатогранної підготовки, чітких вивірених та скоординованих дій, а й постійного самовдосконалення. З кожним стартом ваша майстерність буде відточуватися, як буде покращуватися і вміння ваших конкурентів. Але ще на старті своєї спортивної кар’єри я зрозумів, що у секторі для стрибків ти сам собі найбільший суперник, тож переможеш себе – переможеш усіх. Щиро вірю, що серед юних спортсменів, які беруть участь у сьогоднішніх змаганнях є ті, хто прославлятиме нашу державу на найпрестижніших аренах світу", - йшлося у вітанні очільника НОК.

Легкоатлетичний турнір проходив у рамках у спортивно-оздоровчого заходу Sport Fest, тож учасники - вихованці столичних СДЮШОР#6, КДЮСШ#16, ДЮСШ «Старт», ДЮСШ «Дарниця»та Броварського спортивного фахового коледжу, мали  змогу не тільки продемонструвати свої вміння і напрацьовані навички в улюбленому виді спорту, а й спробувати щось нове, ознайомитися з технікою і правилами бейсболу, регбі, волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, бадмінтону та отримати подарунки від НОК України.

Спортивний захід був організований Клубом спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю сумісно з відокремленим підрозділом Української федерації учнівського спорту в м. Києві (президент- депутат Київради Олена Овраменко) за підтримки і допомоги Національного олімпійського комітету України (президент Сергій Бубка) та Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  (начальник Сергій Бобровник), а ще багатьох людей-волонтерів, які були відзначені на святі Подяками.

Медіа