Оліпійський урок під гаслом «Рухайся Свідомо – живи Активно!» у Львові
28 Вересня 2020 Поділитися
Оліпійський урок під гаслом «Рухайся Свідомо – живи Активно!» у Львові

У Львівському вищому професійному училищі харчових технологій під гаслом: «Рухайся Свідомо - живи Активно!» відбувся «Олімпійський урок #BeActive». Захід пройшов за сприяння відділення НОК України у Львівській області та за участі очільника обласного відділення Юрія Турянського.

Свято розпочалося зі спільного виконання Державного Гімну України та Олімпійського Гімну. Учасників із Європейським тижнем спорту і, зокрема, заходом #BeActive привітали викладачі та директор Львівського ВПУ харчових технологій Наталія Склярчук.

На захід завітала видатна спортсменка, чемпіонка світу з вільної боротьби, учасниця трьох Олімпійських ігор Юлія Ткач, яка провела цікаву руханку для вихованців училища.

«Я провела легку, цікаву та водночас корисну розминку, показуючи правильну послідовність рухів, аби стати сильнішим, гарнішим і головне – здоровішим», – зауважила знаменита борчиня. Вона не вперше бере участь в Олімпійському уроці і своїм життям є гарним прикладом для наслідування.

На завершення відбулася церемонія нагородження подарунками від НОК України у Львівській області. Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський і Юлія Ткач привітали учнів за активну участь у всіх змаганнях, подарували всім учасникам подарунки, нагородили грамотами і футболками з емблемою #BeActive за участь у товариському матчі з міні-футболу, який відбувся напередодні.

Медіа