Дмитро Даниленко – кращий спортсмен вересня у Вінницькій області
13 Жовтня 2020 Поділитися
Дмитро Даниленко – кращий спортсмен вересня у Вінницькій області

Виконком відділення НОК України у Вінницькій області визначив кращим спортсменом вересня Майстра спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Дмитра Даниленка.

Дмитро Даниленко став срібним призером Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у місті Сегед (Угорщина) протягом 25 – 27 вересня. Вінничанин виступав у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів. Для нього це був другий Кубок світу у спортивній кар’єрі. Перед цим він ставав восьмим в індивідуальній гонці К-1 на двісті метрів.

Дмитро займається веслуванням вже протягом дев’яти років. Виступає у складі збірної команди України під керівництвом старшого тренера Миколи Кремера. У 2019 році Дмитро Даниленко завоював дві золоті медалі на Чемпіонаті України в індивідуальній дисципліні К-1 на дистанції двісті метрів та у командному запливі К-4 на дистанції п’ятсот метрів.

Ось як про свою підготовку в умовах пандемії розповідає сам спортсмен: «Під час карантину кожний із нас тренувався у міру можливостей, у залах та на спортивних майданчиках».

За словами спортсмена, його улюбленою дисципліною є спринт на дистанцію 200 метрів – К-1. Зараз Дмитро летить у складі команди на тренувальні збори у Туреччину, які слугують підготовкою до відбору на Олімпійські ігри. Перед виступами за Національну Збірну команди України Дмитро тренується із партнерами у різних містах держави, у залежності від того, де проходять змагання.

Останнє в медіа