На «Площі зірок» в Києві з’явились нові пам’ятні відзнаки на честь видатних спортсменів
22 Жовтня 2020 Поділитися
На «Площі зірок» в Києві  з’явились нові пам’ятні відзнаки на честь видатних спортсменів

Сьогодні в українській столиці на «Площі зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва та спорту, відбулося урочисте відкриття ще трьох нових пам’ятних відзнак.

Привітати учасників заходу завітав віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації легкої атлетики України Равіль Сафіуллін.

Іменні зірки з'явились на честь легендарного футболіста та тренера Леоніда Буряка, бронзової призерки Олімпійських ігор у потрійному стрибку, голови Комісії атлетів НОК Ольги Саладухи, бронзового призера Олімпійських ігор зі стрибків у воду, члена Комісії атлетів НОК Іллі Кваши.

Равіль Сафіуллін привітав видатних спортсменів від імені НОК України та особисто Сергія Бубки: «Дійсно, яскраві особистості спорту повинні бути прикладом для молодого покоління і сприяти вихованню здорової, сильної української нації».

«Приємно, що кожен з наших сьогоднішніх героїв, крім досягнення успіхів в спорті, продовжує займати активну соціальну позицію, бере участь у важливих заходах, проєктах, спілкується з нашою молоддю, передає досвід і знання. Це заслуговує високої поваги, захоплення і похвали», - додав він, побажавши усім міцного здоров'я, успіхів і нових звершень на благо України.

Медіа