Президент України Володимир Зеленський з керівниками спорту відвідав спортивні об’єкти Донеччини та Луганщини
26 Жовтня 2020 Поділитися
Президент України Володимир Зеленський з керівниками спорту відвідав спортивні об’єкти Донеччини та Луганщини

В рамках робочого візиту Глава держави Володимир Зеленський у супроводі президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, Міністра молоді та спорту України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта оглянув спортивні об’єкти Донеччини та Луганщини.

Зокрема, вони завітали на новозбудовану льодову арену та спортивно-оздоровчий комплекс у м. Краматорську. Проєкти входять до Національної програми «Велике будівництво». Будівля льодової арени дає змогу проводити не лише тренування і змагання спортсменів, а й фізкультурно-оздоровчі заняття для населення. Трибуна тут розрахована на понад 400 глядачів.

У Луганській області Володимир Зеленський та керівники спорту відвідали комунальну установу «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» у м. Кремінній, оглянувши стадіон для тренування легкоатлетів, плавальний басейн, тренажерну залу для занять важкою атлетикою.

Володимир Зеленський, Сергій Бубка і Вадим Гутцайт відвідали також тренувальну базу у Кремінній, яка має чудові спортивні традиції. Саме тут у різні роки до своїх олімпійських тріумфів готувалися чимало Олімпійських чемпіонів та зірок спорту, серед яких Сергій Бубка, Ольга та Віктор Бризгіни й інші.

Глава держави і керівники спорту поспілкувалися з близько 90 спортсменами та тренерами збірної України з легкої атлетики й детально ознайомилися з умовами та інфраструктурою спортивного об'єкту.


Медіа