У Павлограді пройшов турнір з важкої атлетики на призи Юрія Зайцева
26 Жовтня 2020 Поділитися
У Павлограді пройшов турнір з важкої атлетики на призи Юрія Зайцева

Напередодні у Павлограді, що на Дніпропетровщині, відбулися змагання з важкої атлетики і пройшли вони в рамках щорічного традиційного турніру на призи видатного Олімпійського чемпіона регіону Юрія Зайцева. Нагадаємо, цей турнір входить до переліку змагань, які проводяться під патронатом НОК України.

В цьому році турнір вперше пройшов у місті Павлоград. Завдяки підтримці місцевої влади, відділу з питань сім'ї, молоді та спорту міста, спонсорам і партнерам, захід пройшов на дуже високому організаційному рівні. Змагання проводились серед спортсменів віком до 13 років у всіх вагових категоріях, й пройшли на базі місцевої ДЮСШ.

Серед почесних гостей на церемонії відкриття турніру були присутні міський голова міста Павлоград Анатолій Вершина, Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев, заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Андрій Панченко, начальник відділу з питань сім'ї, молоді та спорту міста Павлоград Олександр Дугін, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, представники партнерів заходу.

За дорученням голови регіонального олімпійського осередку Дніпропетровщини Андрія Павелка, подяками "За внесок у розвиток олімпійського руху на Дніпропетровщині" і наборами олімпійської атрибутики, член Виконкому Дніпро НОК Юрій Зайцев нагородив Анатолія Вершину та Олександра Дугіна. Також, олімпійський осередок за підтримки НОК України, встановили гарний призовий фонд змагань - кубки, олімпійські набори, футболки, тощо. А над залою місцевої ДЮСШ гордо замайорів Прапор НОК України!

"По-перше, я дякую організаторам турніру і партнерам за допомогу у проведенні свята важкої атлетики! І хочу побажати юним важкоатлетам України гідно захищати честь нашої країни, як це робили у свої часи ми! А для цього спершу потрібно показувати і доводити свій високий клас у подібних змаганнях, яке ми провели спільно з НОК України сьогодні. Адже велике починається з малого!", - зазначив Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев у своїй промові до учасників.

Протягом змагальних днів, юні спортсмени мали можливість поспілкуватись із своїм кумиром - Юрієм Зайцевим, взяти автограф, або зробити спільне фото у спеціально облаштованій фотозоні.

І - почалися змагання. В яких в цілому взяли участь близько півтори сотні учасників. А переможці і призери у кожній ваговій категорії отримали гарні призи та подарунки від обласного осередку НОК України та спонсорів.

Загалом, свято спорту вдалося на сто відсотків. Чекаємо на наступні змагання. Ними повинен стати турнір з важкої атлетики пам'яті Олімпійського чемпіона Султана Рахманова. Його старт планується на початок листопада у місті Дніпро.

Медіа