В Одесі відбулися перші за 8 місяців змагання з фігурного катання
27 Жовтня 2020 Поділитися
В Одесі відбулися перші за 8 місяців змагання з фігурного катання

В одеському Палаці спорту, за підтримки регіонального відділення НОК України, відбувся відкритий Кубок обласної організації ФСТ «Спартак» з фігурного катання на ковзанах, присвячений 85-річниці цього спортивного товариства. В рамках цих змагань відбувся і чемпіонат Одеської області.

Змагання проходили в одиночному катанні серед юнаків та дівчат в 10-ти вікових категоріях і серед танцювальних пар в 3 вікових категоріях. За нагороди боролися 132 фігуристи, з яких 102 дівчата.

Всі переможці та призери змагань, окрім грамот та медалей, були нагороджені подарунками від відділення НОК України в Одеській області, а переможці в категорії «кандидати в майстри спорту України» також отримали книжки-фоліанти «Фігурне катання», які були випущені НОК України.

Це були перші змагання в Одесі з фігурного катання цього року, розпочинаючи з лютого. 

«Це був дуже важливий старт для вихованців школи для того, щоб знову відчути лід, а для нас – тренерів – перевірити їхню готовність до сезону, на який ми робимо великі ставки», - відзначила тренер СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання Олена Онищенко.  

З 11 по 14 листопаду в Одесі запланований 1-й етап «Всеукраїнських змагань юних фігуристів».

Медіа