Юні спортсмени Хмельниччини - активні учасники «ECOlympic»
27 Жовтня 2020 Поділитися
Юні спортсмени Хмельниччини - активні учасники «ECOlympic»

На території Славутського лісового господарства у заповіднику "Мале Полісся", що на Хмельниччині, відбувся Всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab, який реалізується Національним олімпійським комітетом України спільно з Coca-Cola Foundation за новим напрямком «ECOlympic», започаткованим цього року відповідно до програми Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК».

Вихованці Славутської  міської дитячо-юнацької спортивної школи разом з тренером з легкої атлетики  Тетяною Черняк 23 жовтня взяли участь в озелененні хвойними насадженнями 63 кварталу Голицького лісництва  Славутського лісгоспу. Після інструктажу керівника та постачальника матеріалу процесу - лісничого Голицького лісництва Сергія Остапчука, вони висадили на виділеній ділянці  площею 0,33га 1000 саджанців сосни звичайної та 250 модрини європейської, чим зробили особистий внесок у збереження балансу в природі та захисті екології у заповідній місцевості.                                                                                    
Варто відзначити, що більшість своїх тренувань легкоатлети ДЮСШ наразі проводять на трасах, прокладених просіками та стежками в лісі на околиці міста Славути і тому  з розумінням ставляться до ролі й значення зелених насаджень у важливості збереження легень планети.

Учасники заходу отримали не лише позитивні емоції і враження від користі проведеної роботи, але й тематичну олімпійську атрибутику і сертифікати, вручені відділенням НОК України в Хмельницькій області.

Залишається подякувати  організаторам екопроєкту  - лісникам Голицького лісництва та активісту Олімпійського руху в регіоні - засновнику приватного підприємства «Влад» Олександру Музалевському (випускнику Славутської ДЮСШ, факелоносцю естафети олімпійського вогню напередодні ХХІІ Олімпійських ігор, який власним прикладом популяризує здоровий спосіб життя), котрий забезпечив транспортними засобами доставку юних спортсменів до місця здійснення практичної частини заходу і провів з ними бесіду на тему «Спорт та екологічні проблеми сьогодення».

 

 

Медіа