Сергій Бубка зустрівся з новообраним керівництвом Федерації дзюдо України
29 Жовтня 2020 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся з новообраним керівництвом  Федерації дзюдо України

Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка зустрівся з новообраним керівництвом Федерації дзюдо України – президентом Михайлом Кошляком і головою Наглядової Ради Нурулісламом Аркаллаєвим.

Сергій Бубка привітав керівників Федерації з обранням, а також Всесвітнім днем дзюдо, відзначивши, що дзюдо – це не лише спорт, а й філософія життя. Він також відзначив приємний момент відновлення міжнародних змагань з виду спорту та здобуття Дарією Білодід бронзової нагороди на змаганнях Гран-Прі в Будапешті у незвичній для нашої чемпіонки ваговій категорії до 52кг.  

Президент НОК наголосив на важливості розвитку спортивної інфраструктури, чудовим прикладом чому стало відкриття за активної участі чемпіона світу, члена Комісії атлетів НОК Георгія Зантарая зали дзюдо для вихованців школи «Юний спартаківець». Сергій Бубка побажав подальших спортивних успіхів нашим дзюдоїстам на провідних міжнародних змаганнях, зокрема й  реалізації амбітних планів нещодавно започаткованому спортивному клубу з дзюдо «Спартаківець», до якого увійшли провідні українські дзюдоїсти, що ставлять високі цілі на турнірі Golden League, клубному Кубку європейських чемпіонів з дзюдо як серед чоловіків, так і серед жінок.  

«Для Національного олімпійського комітету підтримка атлетів, тренерів, національних федерацій є стратегічним напрямком, тому й надалі будемо активно реалізовувати наші програми й сприяти розвитку цього чудового виду спорту», - наголосив Сергій Бубка.

Керівники Федерації дзюдо поінформували про кроки щодо формування нової  структури та Наглядової Ради, висловили вдячність за підтримку та впевненість в подальшій ефективній роботі з Національним олімпійським комітетом.  

Медіа