Юні легкоатлети Дружківки долучились до ECOlympic
09 Листопада 2020 Поділитися
Юні легкоатлети Дружківки долучились до ECOlympic

Відділенням НОК України в Донецькій області реалізований Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком ECOlympic, що реалізується Національним олімпійським комітетом спільно з Coca-Cola Foundation. Учасниками заходу стали юні легкоатлети обласної КДЮСШ та ДЮСШ Дружківської міської ради.

Спортсмени з неабияким інтересом ознайомилися з основною метою нового напрямку ECOlympic, ходом його реалізації в різних куточках України, дізналися про важливість участі молоді в захисті довкілля, про що розповідав Дмитро Подопригора, відповідальний секретар  регіонального відділення НОК України.

«ECOlympic – це проєкт, який з’явився завдяки програмі Міжнародного олімпійського комітету за програмою «Юні лідери змін», - розповіла директор обласної школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова. Його мета – стимулювати активну діяльність молодого покоління, спрямовану на збереження балансу в природі та захист екології, використовувати потужні канали спорту та розповідати молоді як про спорт, так і про проблеми екології.

Юнаки та дівчата охоче долучились до прибирання Молодого парку міста Дружківки. Багато тренувань проходять саме в цьому мальовничому куточку. Тож, крім турботи про навколишнє середовище, легкоатлети отримали гарний настрій та звільнили від сміття тренувальний простір.

На згадку про участь у заході кожен учасник отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України та регіонального відділення.

Медіа