ECOlympic території Національного природного парку «Гомільшанські ліси»
10 Листопада 2020 Поділитися
ECOlympic території Національного природного парку «Гомільшанські ліси»

Відділення НОК України в Харківській області спільно з обласним спортивним товариством «Спартак», за підтримки Зміївської РДА, разом з молоддю району, а це близько 50 представників ліцею №1 реалізували, екомодуль всеукраїнського проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab.

Питання захисту навколишнього середовища як ніколи стають  вкрай актуальними. І це ми щоденно відчуваємо і бачимо  враховуючи загальне потепління, забруднення, глобалізацію, технологічність виробництв та багато чого іншого. Ось і учасники заходу своїми діями показали відношення до чудової території Національного природного парку «Гомільшанські ліси».

Парк було створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних  лісостепових природних комплексів долини річки Сіверський Донець. Парк розташований у мальовничому куточку лівобережної України, у долині річок Сіверський Донець та Гомільша, на відстані 45 км від Харкова.

В ході акції було упорядковано та очищено від сміття територію, яка й надалі зможе залишатися улюбленим місцем відпочинку та культури як мешканців району, так і гостей.

Захід було проведено з дотриманням вимог щодо збереження здоров'я учасників та недопущення поширення інфекції COVID 19

Медіа