З нагоди відкриття сучасного спортивного комплексу у Дніпрі відбулася ярмарка видів спорту
12 Листопада 2020 Поділитися
З нагоди відкриття сучасного спортивного комплексу у Дніпрі відбулася ярмарка видів спорту

У Дніпрі відкрили Будинок ігрових видів спорту, що знаходиться на стадіоні «Олімпійські резерви». На відкриття новенького спортивного комплексу завітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Також на відкриті були присутні губернатор Дніпропетровщини Олександр Бондаренко, голова обласної ради Святослав Олійник та інші почесні гості. Серед олімпійців регіону на свято завітали чемпіонка Олімпійських ігор Анастасія Коженкова та призерка Олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова. Безпосередню участь у проведенні заходу взяло й обласне відділення НОК України.

Будівля нараховує шість поверхів, де розташовані зали для бадмінтону, баскетболу, волейболу та тенісу, тренажерна зала, зала для дзюдо, зона відпочинку, кімнати для відновлення, пункт допінг-контролю і багато іншого.

Яке відкриття спортивної споруди - і без спорту?! З нагоди відкриття спорткомплексу тут відбувся ярмарок спорту. Федерації бадмінтону, дзюдо, академічного веслування, сучасного п'ятиборства, фехтування, тенісу настільного, художньої гімнастики та карате презентували у ході заходу свої види спорту, вміння та своїх провідних тренерів і спортсменів, говорили про проблеми й досягнення.

 

Медіа