ECOlympic завітав до переможців обласного фіналу Олімпійського лелеченя Тернопільщини
16 Листопада 2020 Поділитися
ECOlympic завітав до переможців обласного фіналу Олімпійського лелеченя Тернопільщини

У Козівській державній гімназії імені В. Герети відбувся Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за напрямком «ECOlympic», що був започаткований цього року відповідно до програми Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК». Під керівництвом вчителя фізичної культури Оксани Юрків екомодуль реалізовано для учнів гімназії, які минулого місяця стали переможцями в обласному фіналі Олімпійського лелеченяти, що проходив у Тернополі.

Команда переможців не лише любить спорт, а й бореться за чисте довкілля. Тому учні вирішили зібрати сміття та поприбирати свій спортивний майданчик. 

 Долучилися до акції також заступник голови НОК України в Тернопільській області - Віталій Ігнатенко, голова районного осередку - Мирон Бакалець, директор гімназії - Михайло Грубий, стипендіат, вчителі та учні інших класів. 

Також при такій нагоді було вручено комплект червоних футболок "Олімпійське лелеченя" які за певних обставин не встигли доїхати на змагання. 

Всі учасники були щиро раді такому заходу, за участь вони отримали сертифікати та символічні подарунки від Національного олімпійського комітету України. 

Медіа