Турнір з футболу «Шлях чемпіонів» з нагоди 30-ти-річчя НОК України пройшов у Синельникове
16 Листопада 2020 Поділитися
Турнір з футболу «Шлях чемпіонів» з нагоди 30-ти-річчя НОК України пройшов у Синельникове

Як відомо, 22 грудня 1990 року було засновано Національний олімпійський комітет України. Отже, вже за місяць «з хвостиком» олімпійській організації нашої країни виповниться 30 років. До свята звичайно долучаються й регіональні відділення. Відділення НОК України в Дніпропетровській області активно проводить заходи, присвячені цій даті.

Напередодні у місті Синельникове на базі місцевої ДЮСШ пройшов футбольний турнір, організований  до 30-ти-річчя НОК України. За перемогу змагались 8 колективів хлопчаків 2010-2011 років народження з Дніпра, Запоріжжя та Синельникове. Проведення заходу стало можливим завдяки підтримці обласного бюджету та голови олімпійського осередку Андрія Павелка.

Команди грали за круговою системою кожна з кожною. Найсильнішою за всіх на турнірі виявилась команда ДФКС-ДВУФК-2010 р.н. (директор - Михайло Лельчицький). Друге місце посіла дружина Футбольної академії «Ротаня і Зозулі»-2010 р.н. Бронзову сходинку завоювали спортсмени ДФКС-ДВУФК-2011 р.н. Команда-переможець та призери турніру отримали чудові олімпійські сувеніри та подарунки, й зробили спільні фото.

Медіа