Під головуванням Сергія Бубки розпочато чотириденний cемінар-нараду з регіональними відділеннями НОК
23 Листопада 2020 Поділитися
Під головуванням Сергія Бубки розпочато чотириденний cемінар-нараду  з регіональними відділеннями НОК

Представники усіх регіональних олімпійських осередків країни зібралися на чолі з президентом НОК України Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою на щорічний підсумковий семінар-нараду. Зважаючи, на ситуацію, що склалася у зв’язку погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, традиційний форум триватиме в режимі онлайн протягом чотирьох найближчих днів.

Разом з керівництвом НОК, очільниками та представниками обласних олімпійських відділень до обговорення питань порядку денного долучився Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, заступник Міністра Ніна Лемеш, голова Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний, голова ФСТ «Колос» Олександр Мендусь та інші.

Відкриваючи семінар-нараду Сергій Бубка наголосив, що не зважаючи на те, що рік 2020 став як для Олімпійської родини, так і всього світу, часом викликів та випробувань, НОК України у постійній співпраці зі своїми регіональними відділеннями зумів адаптуватися та надалі ефективно реалізовувати свої завдання й стратегічні плани.

«Попри труднощі сьогодення ми успішно трансформували напрямки своєї діяльності та плідно продовжуємо працювати далі. Чудовим підтвердженням цьому є вдало проведені регіональними відділеннями НОК протягом 2020 року близько 1 тисячі заходів», - підкреслив президент НОК.

«Зі свого боку, НОК продовжує планомірну підтримку осередків, адже розвиток олімпійського руху на місцях є пріоритетним напрямком діяльності Олімпійського комітету. У 2020 році регіональним відділенням виділено більш ніж 2,5 мільйони гривень».

Президент НОК нагадав присутнім про успішно втілені проєкти року, що минає. Зокрема про новаторський підхід до проведення естафети Олімпійського дня, що завітала до кожного регіону, високий рівень  заходів Олімпійського уроку #BeActive в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором якого другий рік виступив НОК України, постійну участь олімпійців та партнерів у модулях освітнього проєкту OlympicLab тощо.

Протягом чотирьох днів відділення НОК прозвітують про свою роботу за рік, будуть обговорені нагальні питання подальшого розвитку олімпійського руху та спорту, триватиме обмін досвідом та думками щодо подальшої спільної діяльності. Окрім того, під час першого дня роботи присутні детально ознайомилися із новоприйнятою Стратегією розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року, розробленою профільним Міністерством.Медіа